Rusların En İlginç 10 Özelliği ve Adetleri04:33

  • 0
Published on January 26, 2017

Ruslar hakkında bilmediğiniz 10 adetlerinden ve özelliklerinden bahsettik. Umarım videoyu beğenir ve yorum yaparsınız.

Destek vermek için lütfen abone olunuz:

;
;
G+;

Tavsiye ettiğimiz videolarımız;

En Kapsamlı Yüz Nakli Yapılan Patrick’in 10 Madde İle Ameliyat Aşaması:

Hamam Böcekleri Hakkında Muhtemelen Daha Önce Duymadığınız 10 Enteresan Bilgi:

Kaydedilmiş En Korkunç 10 Lunapark Kazası:

Google Maps’e Yakalanan 10 İlginç An:

Dünyanın En Yanıltıcı 10 Pazarlama Taktiği:

Video Metni:
10. Sabahları işe giderken bira içerler, bu normal bir olaydır.. Birayı zaten alkol olarak değerlendirmiyorlar, işte de içeni çok vardır. Ülkede sokaklarda içilmesi yasaklanmasına rağmen kimse takmayıp içmeye devam etmiştir.

9. Evler eşyalıdır. Kimse taşınırken eşyasını taşımaz bu yüzden. Ev sahibinin çatkapı eve girmesi de normaldir.. Siz evde don-atlet TV izlerken bi bakmışsınız ev sahibiz içerde.. Ayrıca evler çok eskidir. Genel olarak binalarda ve evlerin içlerinde bir komunizm yıllarını hissedersiniz. Ve oturduğunuz yerde oturum izniniz olması lazım, o da önemli.

8. Bir kere öpüşürler. Türklerde ve birçok başka toplumda var olan iki yanaktan öpme alışkanlığı sizde de varsa, bir rusla öpüşürken ikinci yanağa uzanma girişiminiz sonuçsuz kalabilir.. Dikkatli olun..

7. 20’li yaşların başında, çocuklu ama boşanmış ya da kocası terketmiş kadın sıkça rastlanan bir durumdur. Zaten rus erkekleri genelde alkolik oldukları için ve evlerine hayırları olmadığı için bir çok rus kadını için ideal bir durum.

6. Rüşvet.. Bu aslında hem iyi hem de kötü.. Kötü, çünkü zırt pırt haraç gibi rüşvet vermeniz gerekiyor her yerde.. İyi, çünkü her işinizi rüşvetle halledebilirsiniz.

5. Kamyon ve Otobüs şoförlerinin kadın olması gayet normal. Her türlü işte çalışan kadın görebilirsiniz. Zaten evin reisi de kadın. Ama Rus erkekleri mi çok pısırık olduğu için böyle yoksa Rus kadınları güçlü olduğu için mi buna birşey diyemeyiz.

4. Her araba aslında taksidir. Taksiye bineceğiniz zaman yola çıkıp elinizi kaldırıyorsunuz, arabalar duruyor, sonra gideceğiniz yeri söyleyip adam gitmek isterse oraya (istemeyebilirde) fiyatı konuşuyorsunuz. Adamın illa taksi amaçlı araba kullanmasına da gerek yoktur, adam işine gidiyorken eğer yolumun üzeriyse götürüyim biraz para kazanmış olurum diye de durabilirler.

3. Boş şişeyi masada bırakmazlar, masanın altına koyarlar. Bereketi kaçmasın diye sanırım. Bir de boş kadehle kadeh tokuşturmazlar ve tokuştuğunuz zaman yudum almadan bonbon masaya geriye koymamanız lazım kadehi, çünkü ruslara göre bu çok büyük ayıp.

2. Bara giderken, özellikle bayanlar, çizme ile giderler, vestiyere montlarıyla beraber çizmelerini de bırakıp yanında getirdikleri ciks ayakkabılarıyla içeri girerler. Malum dışarısı soğuk.

1. Rus kadınları için havanın soğuk olması önemli değildir. Şapka takmaktansa saçlarının donmasını tercih ederler. Rusların evlerinin çok pis olmasına karşın kişisel bakımlarına ve dış görünüşlerine çok özen gösterirler.

Music About;
“Master Disorder” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0

https://cafeadobro.ro/

https://www.stagebox.uk/wp-includes/depo10-bonus10/

depo 25 bonus 25

https://parfumschristianblanc.com/

https://www.barplate.com/wp-includes/js/qris/

https://hotmusic507.org/

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"