Dünyanın En Sağlam Telefonu Cat S60’a Sağlamlık Testi Yaptık!04:33

  • 0
Published on January 22, 2017

Bu videomuzda dünyanın en sağlam telefonu diye bildiğimiz Cat S60’ı sağlamlık testine sokuyoruz. Daha öncesinde Cat S60’ın incelemesini yapmıştık. O videomuza şuradan ulaşabilirsiniz:

Greyder, silindir ve sağlam ayakkabılarından bildiğimiz Cat firması bu sefer de yine yine dünyaya sağlamlığıyla nam yayan akıllı telefonu Cat S60 ile karşımıza çıkıyor. Webtekno Usulü bir sağlamlık testi yaptığımız bu cihazda şunları denedik:

– Firmanın S60 üzerindeki iddiası -25 dereceye kadar soğuğa dayanıklı olduğu ve cihazın çalışmaya devam edeceği yönündeydi. Biz de bu iddiayı denemek üzere cihazın üzerindeki Termal Kamera ile buzdolabımızın buzluğunu ölçtük ve -20 ila -25 derece arasında değerleri gördük. İçeriye yerleştirdiğimiz GoPro yardımıyla cihazı bir süre dondurucu da tuttuk ve ardından çalışıyor mu diye test ettik.
– İkincil olarak ise IP68 sertifikasına sahip Cat S60’ı İzmir körfezinin ortasından denizin buz gibi derinliğine gönderdik. Yaklaşık 10 metre kadar derine daldırdık ve 5 dakika kadar su altında tuttuk. Cihaz sudan çıktığında bir de sürpriz bizi bekledi. Bu testin sonucu için de videoyu izleyebilirsiniz 🙂
– En son olarak Cat Greyder ve Silindirden oluşan filomuzla final sahnesinin çekimlerine geldik. 12 tonluk bir silindirden yardım aldık. Tabi öncesinde bizim alet edevat takımıyla bir iki çizilme testi yaptık. Sonuç ne mi oldu?

Daha fazlası için videomuzu izleyin 🙂

Kanalımıza abone olmayı unutmayın ►

Hepsi ve daha fazlası için :

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"