Volkswagen Jetta 1.4 tsi incelemesi

Published on November 5, 2017

Otoseyir olarak elimizden geldiğince ilginç, yollarda nadir görülen modelleri, özel donanımlarıyla incelemeye, sizlere tanıtmaya gayret ediyoruz. Bu seferki konuğumuzsa bir istisna: Her gün yollarda sıkça rastlaştığınız, belki park halindeki örneklerinin önünden onlarca kez geçtiğiniz Volkswagen Jetta’nın içinde nasıl bir atmosfer olduğunu merak etmiş miydiniz?

Bizim gibi düşünerek cevabınızı olumlu vereceğinizi varsaydık ve sabahın trafiksiz erken saatinde attığımız küçük tur boyunca dilimiz döndüğünce bu modelin kabininden izlenimlerimizi aktarmaya çalıştık.

Turboşarjlı, 1.2 litre hacimli, direkt enjeksiyon ve 16 sübaplı, dört silindirli benzin motoruna eşlik eden çift kuru kavramalı 7 ileri şanzımanın eğlenceli bir reçete olduğunu biliyorduk; bakalım mütevazi sedan gövde altında da güzel bir oyuncak gibi sürücüsünün yüzünü güldürebiliyor mu…

İyi seyirler!
Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ►

Web Sitemiz:

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ►
Otomobil Kanalımız: OtoSeyir ►

Sosyal Medya Hesaplarımız:

TeknoSeyir kanalı, Türkiye’nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir’in teknolojiyle ilgili son gelişmeleri verdiği YouTube hesabıdır. Teknolojik ürün incelemelerine, teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu hesaptan ulaşabilirsiniz.

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"