Program i wiesz jak – Soundbar czyli idealny system nagłośnienia do TV – odcinek 604:33

  • 0
Published on January 26, 2017

W tym odcinku, nasza przebojowa para Karolina i Jędrzej wytłumaczą, czym są soundbar i multiroom zademonstrują, jak ten inteligentny głośnik potrafi rozkręcić imprezę i przyciąga niespodziewanych gości!

Dowiedz się więcej: lub

Co to jest soundbar?

Soundbar to bezprzewodowy system nagłośnienia, który wypełni twój dom dźwiękiem w jakości HD. Dodatkowo soundbary marki Samsung wyróżniają się eleganckim wzornictwem, które idealnie wpasują się w wystrój twojego mieszkania. W zależności od modelu Twojego telewizora możesz wybrać soundbar prosty lub zakrzywiony, który idealnie pasuje to wszystkich telewizorów (UHD, SUHD).

Dźwięk w jakości HD

Dzięki funkcji Surround Sound Expansion oraz 9 wbudowanym głośnikom (dotyczy wybranych modeli), dźwięki równomiernie rozprzestrzeniają się po całym pomieszczaniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. Zaś głośnik Samsung Multiroom 360 wyemituje emituje dźwięk we wszystkich kierunkach.

Wygodna obsługa

Soundbary łącza się z telewizorami, smartfonami, tabelami i z innymi urządzaniami mobilnymi poprzez bluetooth albo przez wifi. Dlatego sterowanie urządzeniami jest wygodne i dziecinnie proste.

Sprawdź pozostałe parametry soundbarów Samsung:

https://cafeadobro.ro/

https://www.stagebox.uk/wp-includes/depo10-bonus10/

depo 25 bonus 25

https://parfumschristianblanc.com/

https://www.barplate.com/wp-includes/js/qris/

https://hotmusic507.org/

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"