Program i wiesz jak – jak działają telewizory Smart TV – odcinek 504:33

  • 0
Published on January 25, 2017

Zobacz co potrafią inteligentne telewizory Samsung Smart TV i stwórz w swoim domu centrum rozrywki. Nasi prowadzący, Karolina i Jędrzej, zdradzą nowinki na temat inteligentnych funkcji telewizorów Smart TV i podpowiedzą, jak w pełni wykorzystywać dodatkowe aplikacje!

Dowiedz się więcej: lub

Dowiedz się więcej: lub

————————

SMART CONTROL – pilot to Smart TV

Możesz zarządzać wszystkimi funkcjami za pomocą jednego pilota. Nie trać czasu na szukanie ulubionych seriali, filmów czy gier. Za pomocą komendy głosowej Twój pilot zrobi to za Ciebie. Dodatkowo, telewizor automatycznie wykrywa urządzenia podłączone do niego przez USB i HDMI i nadaje im prawidłowe nazwy. Każdym z nich możesz sterować za pomocą jednego, uniwersalnego pilota Samsung Smart.

SAMSUNG HUB Z SYSTEMEM OPERACYJNYM TIZENIE

To łatwe i przejrzyste menu, które umożliwia dostęp do aplikacji i wszystkich niezbędnych funkcji w Twoim Smart TV. Ulubione aplikacje widoczne są z poziomu kafelków, które pojawiają się u dołu ekranu. Dzięki temu nie musisz przerywać oglądania telewizji i w tym samym czasie wyszukać ulubioną aplikację. Smart HUB jest przejrzysty i dziecinnie prosty w obsłudze, a dzięki systemowi Tizen szybki i intuicyjny.

POŁĄCZ OBRAZ SMART TV ZE SWOIM SMARTOFNEM

Aplikacja Smart View i funkcja Szybkie połączenie (Quick Connect dla urządzeń Samsung) pomogą połączyć twój smartfon, tablet lub inne urządzenie mobilne z inteligentnym telewizorem Smart TV. Dzięki temu możesz w łatwy i szybki sposób dzielić się zdjęciami, czy filmami na dużym ekranie lub odtwarzać w czasie rzeczywistym obraz z telewizora na swoim smartfonie.

Sprawdź pozostałe parametry Smart TV z zakrzywionym ekranem:

https://cafeadobro.ro/

https://www.stagebox.uk/wp-includes/depo10-bonus10/

depo 25 bonus 25

https://parfumschristianblanc.com/

https://www.barplate.com/wp-includes/js/qris/

https://hotmusic507.org/

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"