Hyundai i30 2017 tanıtıldı! – Yeni i30’u denedik!

Published on July 16, 2017

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

İzmir’de gerçekleşen bir lansman ile Hyundai i30 2017 modeli resmi olarak tanıtıldı. ShiftDelete.Net olarak yerinde takip ettiğimiz etkinlik sonrasında Hyundai i30 Ürün Müdürü Can Akkan ile yeni i30 modelini konuştuk.

Hyundai i30 2017 tanıtıldı!

Yeni Hyundai i30 öncelikli olarak yenilenen tasarım hatları ve daha agresif çizgileri ile dikkat çekiyor. Yenilenen logo, ızgara ve far tasarımlarına ek olarak, iç kısımlarda da önemli yenilikler karşımıza çıktı. Yenilenen direksiyon ve konsol alanı Hyundai i30’un dikkat çeken yenilikleri arasında yer alıyor.

2017 Hyundai i30 modeli, 3 farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak. Bunlardan iki tanesi benzinli ve bir tanesi ise dizel motor olarak hazırlanmış durumda. 1.6 Litre dizel modeli 136 beygir güç üretiyor. Vites konusunda da 6 ileri manuel veya 7 ileri otomatik DCT vites seçenekleri tüm modellerde mevcut.

Donanım paketleri noktasında ise 4 farklı paket tipi yer alacak. Standart pakete ek olarak 5 inç ekranlı model Elite donanımda olacak. Plus paketi ise navigasyon destekli Android Auto ve Apple Car desteği sunan 8 inç boyutlu bir multimedya ekranına sahip olacak. Bu modelde kablosuz şarj özelliği de yer alıyor. Smart adı verilen ekstra donanım paketi ise bunlara ek olarak, arttırılmış güvenlik önemleri sunan bir paket olma özelliği taşıyor. Smart paketi, akıllı hız sabitleme, şerit takip sistemi, kör nokta uyarısı gibi özellikler sunuyor. Yeni Hyundai i30 modelinin fiyatı ise henüz belirlenmedi.

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
Google+ ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"