Far Cry 5, Assassin’s Creed Origins ve South Park bir arada!04:33

  • 9,590
Published on October 12, 2017

Ubisoft önümüzdeki birkaç ay içinde 3 farklı büyük oyunla karşımızda olacak. Assassin’s Creed Origins, Far Cry 5 ve South Park The Fractured but Whole oyuncularla buluşacak. İşte bu buluşma öncesinde sizler için Ubisoft’un en yeni oyunları hakkında içerikler hazırlamaya devam ediyoruz.

Ubisoft üç büyük oyunu piyasaya sunmaya hazırlanıyor

Londra’da gerçekleştirilen özel etkinlikte bizlere 3 farklı Ubisoft oyunu denetildi. Firma tarafından sağlanan kayıpsız kayıt cihazları ile de bu oyunlardan görüntüler aldık.

Daha önceden Gamescom 2017 sırasında Assassin’s Creed Origins, Far Cry 5 ve The Crew 2’yi denemiştik. Bu kez de deneyimlediğimiz yapımlar arasına South Park The Fractured but Whole da katıldı.

Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed Origins yenilenmiş yapısı ile dikkat çekerken, ilk kez kardeşliğin kökenlerine eğiliyor olmamız da ayrı bir heyecan konusu. Ubisoft bu noktada ser verip, sır vermiyor ama günümüzde geçecek bölümler için şimdiden büyük bir merak içindeyiz. Bayek’i kim kontrol ediyor ve Animus’un diğer tarafında bu kez kimler harekete geçti? Sorular 27 Ekim’de cevap bulacak.

South Park The Fractured but Whole

2014 yılının en başarılı yapımlarından biri South Park The Fractured but Whole ile kaldığı yerden devam ediyor. Fenomen bir TV kültürünü video oyun sahnesine çok iyi bir şekilde uyarlayan firma, bir kez daha bizleri etkileme peşinde. Eh, bunun için çok fazla beklemek zorunda değiliz çünkü yapım 17 Ekim’de bizlerle olacak.

Far Cry 5

Gelelim Far Cry 5’e. Oynadığımız oyunlar arasında belki de en çok tartışılan yapım Far Cry 5 oldu. Gerek yenilenen konsepti gerekse sıra dışı konu seçimiyle bir taraftan takdir toplarken, diğer bir taraftan da eleştiri yağmuruna tutuluyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan Far Cry 5 için belirlenen tarih 27 Şubat 2018.

:: Sizin merakla beklediğiniz oyun hangisi?

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

►►
►►
►►
Google+ ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"